
Märtsis toimuval Genfi autonäitusel tuleb esmaesitlusele Alfa Romeo 4C tootmisversioon, mille müügiga alustatakse järgmise aasta teises pooles.

Autotootja siseallikate sõnul on tootmisversioon jäänud truuks möödunud aastal Genfis esitletud ideeautole. Jõuallikaks on uus 1,7-liitrine turbolaadimisega bensiinimootor, mis arendab ligemale 300 hobujõudu. Seda on piisavalt, et liigutada ligemale 850 kilogrammi kaaluvat keskmootoriga autot 0-100 km/h alla 5 sekundiga.

4C jõud kantakse teepinnani läbi 6-käigulise automaatkasti ja tagumiste rataste, manuaalkasti antud autole ei plaanitagi. Tippkiiruseks on 250 km/h.
Autot hakatakse tootma Itaalias ja ilma kindla tootmisarvuta, sest tehasest väljub autosid vastavalt tellimuste arvule.
Kirjutab,
whatcar.